Föremål som liknar snapsglas på fot
5095 Snapsglas
Såld: 300 kr
Såldes den 12 juni 2023
8422 Snapsglas
10 st, på fot, modell äldre, höjd: 11, 5 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 april 2017
7144 Snapsglas
Såld: 400 kr
Såldes den 3 april 2017
2616 Snapsglas
15 delar, på fot, kristall
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016
5154 Snapsglas
på fot, 11 + 2 st. 1800-tal, etsad dekor
Såld: 450 kr
Såldes den 21 september 2015
3129 Snapsglas
på fot, 12 st. (tre glas med nagg)
Såld: 300 kr
Såldes den 3 november 2014
9540 Snapsglas
på fot, 11 del
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 oktober 2014
8282 Snapsglas
på fot, 9 st, Snarlika, slipad dekor
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2013
2329 Snapsglas
3 modeller, på fot
Såld: 200 kr
Såldes den 8 april 2013